Sündmused

Pokumaal toimuvad tihti erinevad sündmused. Vajutades all olevatele huvi pakkuvatele linkidele on võimalik soetada pilet otse meie lehelt.

2021 suvel toimus kolm õunaaia kontserti: 25.06 – ansambel “Öösorr”, 23.07 – Siiri Sisask ja 21.08 Jaan Sööt. 14.08 nautisime Padasoomäe õuel vägevat Tiit Kikase laserkontserti.

Suvelavastuseks oli etendus-matk “Möbleeritud mets”, mida juhtis läbi viie E.Valteri loomingust innustatud pildi Haukalt pokukoja maaligaleriisse Zoja Mellov.

Oktoobris näitame “Kino maale” festivali raames, mis seekord tutvustab Norra lühifilmide, animatsioonide ja lastele mõeldud lühifilmide programme. Filmid on tasuta. Soetades pokukoja külastuspileti, olete ühtlasi ka kinosaali oodatud. NB! Kui olete juba mõnel eelneval päeval filmiprogrammi külastanud, ei tule järgmistel festivali päevadel enam külastuspiletit osta.

Esimesel nädalavahetusel (9. ja 10.okroobril) näitame lastele sobivat animatsioonide programmi.

Teisel nädalavahetusel (16. ja 17.oktoobril) näitame lastele mõeldud lühifilmide programmi.

Kolmanda nädalavahetuse (23. ja 24.oktoobril) programm veel selgub.

Palume oma tulekust ette teatada kas siin tasuta pileti “ostmisega” või kirjutades koda@pokumaa.ee. Nii teame ette, kui suurde saali kino üles seame. Festivalipäevadel on avatud Puuko toidutare ja Pokukojas saate osta kergeid suupisteid tee või kohvi kõrvale. Ilusat festivalielamust!

Lõbus ja hariv talveprogramm “Puuko, pokud ja puuslikud” stardib novembri keskel ja ootab teid külla kevadunistuste tekkimiseni.

Uuel aastal toome teie ette taas paar õunaaia kontserti ja unistame suurejoonelisest muusikalavastusest kogu perele. Ei julge veel pealkirja teatada, muidu…

Aga kindlasti tulevad piletid siia müüki kohe, kui oleme kõiges kindlad.